Nauczyciele

 

Ada – właściciel/dyrektor

Domowe Przedszkole to połączenie w jedno moich pasji i zainteresowań.
Od dziecka bawiłam się w nauczycielkę i tak zostało mi do dziś tylko już bardziej na serio.
Ukończyłam: – „Edukację wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym” na Uniwersytecie Warszawskim, a nieco później
– „Politykę i zarządzanie oświatą”.
Domowe Przedszkole to miejsce które traktuję jak swój drugi dom gdzie staram się dbać o edukację dzieci i ich wszechstronny rozwój.
W przedszkolu realizuje się zawodowo a praca sprawia mi ogromną przyjemność. Pasjonuje mnie psychologia i rozwój małego dziecka dlatego dążę do ciągłego rozwoju i pogłębiania wiedzy – obecnie realizuje kurs w Polskim Instytucie Montessori – „Pedagogika Montessori” którą jestem zafascynowana i elementy której wprowadzam w „Domowym Przedszkolu”
Staram się prowadzić zdrowy tryb życia który pokazuję również dzieciom w przedszkolu. Każdą wolną chwilę spędzam na długich spacerach najlepiej brzegiem morza.
 

Asia – nauczyciel (grupa młodsza)

Moje losy zawodowe ściśle związane są z edukacją przedszkolną.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. Staram się aby dzieci w moim towarzystwie miały warunki umożliwiające wszechstronny, harmonijny rozwój z uwzględnieniem ich indywidualnych predyspozycji oraz możliwości. Każdego dnia podziwiam ich spontaniczność, entuzjazm oraz ciekawość świata. Buduję więzi oparte na zrozumieniu, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, poprzez szacunek do każdego dziecka, jego myśli, wyborów, decyzji, pracy jaką wkłada w codzienne odkrywanie świata. Dążę do wszechstronnego rozwoju moich podopiecznych. Słucham, obserwuję i wierzę, że szczerość i zaufanie, jakim obdarzają mnie dzieci, owocuje możliwością dogłębnego poznania ich potrzeb.
Między czasie staram się rozwijać zawodowo uczestnicząc w kursach, szkoleniach z zakresu psychologi i rozwoju małego dziecka.
Moją siłą napędową jest codzienny ruch, obcowanie z przyrodą i spacery z ukochanym psem. W Domowym Przedszkolu wspieram w pracy nauczycieli, wszystkie dzieci oraz dopilnowuje aby nasze wspólne życie przedszkolne było „dopięte na ostatni guzik”.
 

Preety – Teacher of English

My name is Preety and I come from India. I have extensive experience in working in rehabilitation facilities with adults and children, I have also worked in various types of kindergartens. In the Home Kindergarten I am an English teacher. At home kindergarten, we strongly believe that not only teaching but also learning through play is more effective with these little curious minds. In addition to teaching and helping children recognize new skills, we also conduct meditation sessions several days a week to increase peace and concentration.
As a music and dance enthusiast, I try to prepare and create new songs, games and skits as a bridge to teaching and learning. Also to make it easier and more convenient for children to learn together as each child has a different energy which makes English lessons more enjoyable and often ends with the most fun moments.